המלצות

"בוקר טוב גילת, קיבלנו את חוברת המתכונים המדהימה שהכנת לנו, חוברת עשויה היטב מקצועית ונעימה לעין. אופן ההתנהלות מולך הייתה רגועה וזורמת. כל צוות המורות וההנהלה מודות לך על הכל. Jמקווה להמשך עבודה משותפת בקרוב מאד"
בברכה רותי אלימלך מנהלנית בי"ס ויצמן בית יהושע
"זו הזדמנות לומר תודה הספר מאוד יפה האורחים שמחו לראות את תמונותיהם ולכתוב ברכה . תודה על ההרתמות המהירה והרצון לעזור. כל טוב. נטלי ישי"
בברכה נטלי ישי
"הי גילת, תודה רבה על ספר הברכות. יצא מושלם! שכחתי לשאול אותך באילו עטים משתמשים לכתיבה בדפי הספר. אודה לתשובתך."
לילך
"הי גילת, רק לומר לך תודה. האלבום ניתן אתמול מלא בתמונות, זכרונות ודברים שבלב. אין ספק שהוא היה גולת הכותרת של הארוע והעיצוב המקסים זכה לתגובות מדהימות מכולם."
אז שוב - תודה, עדי
"גילת שלום, ראשית אני רוצה להודות לך, להודות לך על הסבלנות ועל המהירות שבה פעלת כדי להכין עבור בית הספר את יומני הסמע וכמובן את התוספת. אני רוצה להודות על המקצועיות ועל האיכות ביחס וכמובן בתוצר. מדובר באחד החפצים המשמעותיים שישאר לחברי המשלחת לשנים רבות."
ליאור (תיכון היובל הרצליה)
"הי גילת, רציתי לומר לך תודה באופן אישי. יצא פשוט מקסים!! שמחתנו מאד. אגב, אני גם מרצה בבצלאל וכך הקלסר שלכם הגיע לידיי.. יום נפלא ושוב תודה, אלנית"
אלנית קבסה כהן, מנהלת חדשנות ופיתוח עסקי, מטה שיווק
"שלום, קיבלנו את הכריכות תודה רבה !!! בשירות כזה עוד לא נתקלתי...כל הכבוד !"
בברכה, מרסלו שמר
"גילת בוקר טוב ! קיבלתי את הקלסרים בהתרגשות רבה ! נהדרים !!!
תודה על הכל ."
בברכה, חנה כהנא, רכזת הסעים, מועצה איזורית נחל שורק
"שלום גילת אני רוצה להודות לך על ההתגייסות להביא לנו את היומנים בזמן. כל הכבוד! היומן יצא נהדר וכל מי שרואה אותו מאד מתלהב ומתרגש. ביום ראשון בלילה אנחנו נוסעים והילדים קיבלו בהתרגשות רבה ביותר את היומנים. שמעתי שחלקם כבר החלו לכתוב בו...תודה רבה לך ולצוות"
אפרת שקדי
"גילת שלום ! היומן מסע יצא נפלא כל המתבוננים בו (והיו רבים) התרשמו לטובה ופירגנו. היה לי העונג לעבוד איתך עזרת רבות בהפקת החוברת. אמליץ לבאים אחרי."
בברכה, שרה שרון נופי גולן
"גילת ! המשלוח הגיע עדיין לא הוצאיתי הכל, אך הדוגמא ששלפתי נראה מקסים! ה- mdf יצא מהמם לא ציפיתי למשהו כזה. תודה על כל הטיפול."
בברכה, דינה
"גילת שלום, היה מאוד נעים לעבוד מולך, יש לך הרבה סבלנות ורצון לעזור, שהעבודה תצא הכי טוב שאפשר, ועל כך תודה גדולה. זה לא ברור מאליו שגם אחרי שנתנו אישור עשית הכל כדי לשפר את הקובץ, ללא תוספת תשלום. אשמח לקבל הצעת מחיר על ספרי מחזור בכריכה קשה 100 דפים צבעוניים כולל גרפיקה, גודל A4."
בברכה נורית ברק קחטן
"הי גילת, רציתי להודות לך ולצוות העובד איתך על חוברת מקסימה שיצרתם עבורינו, ועל התמונות ועיצובן המרהיב לצירוף לסוף החוברת! היה נעים לעבוד מולך, והתחושה הייתה של רצינות, מקצועיות ואחריות לאורך כל הדרך. אשמח לעבוד עימכם בהמשך. שבוע ניפלא! להתראות! "
בברכה, דינהויויאן מיטיב - רכזת שכבת יב - תיכון ע"ש דה שליט - רחובות
"היי גילת! תודה רבה רבה! כמו שאמרתי לניר, היתה התלהבות גדולה מהספר מתכונים. עשיתם עבודה מעולה!"
בברכה אור רשף
"רק רציתי לעדכן שקיבלנו המון מחמאות על היופי של האלבום. שלא נדע עוד צער תודה לכם על העבודה היפה"
בברכה איליין
"שלום גילת! יצא מושלם תודה רבה על השרות :)"
בברכה אדי רימקוס
"שלום גילת! שמי שיר שימחי ולמדתי ב"קריית חינוך דרור במהלך ההכנות למסע לפולין קיבלנו יומן מסע מעוצב של חב' אוואנגרד, הרגע זכור לי היטב. מאוד התרגשתי מהיומן ובכנות לא האמנתי שהשקיעו בנו ביומן שעשוי ברמה גבוהה ביותר. באותו הרגע, אני זוכרת שהבטחתי לעצמי שאני אכתוב כל יום ביומן. אני זוכרת שבמסע עלו בי המון רגשות ולמרות כל הקושי של מציאת הזמן ידעתי שאם אני אמצא את הזמן לרשום ביומן זה ישתלם לי בעתיד. בשבוע שעבר בערך 4 שנים אחרי המסע פתחתי את היומן, שהציף בי את כל הזיכרונות מהמסע והעלה בי המון אושר שעשיתי את זה... יומן מדהים שעשוי מדהים ומסכם את כל החוויה בצורה הכי טובה שיש. . תודה רבה לצוות אוואנגרד על האיכות וההשקעה. התחושה מדהימה לקרוא אחרי 4 שנים את מה שרשמתי בזמן המסע ועבורי הזיכרון יקר ערך..." בברכה,"
שיר שמחי, שער אפרים
"לגילת וצוות אוואנגרד שלום רב, לאחר שיתוף פעולה בינינו במשך כשנה סיימנו שלב א' של פינת הזיכרון בארכיון כפרינו – מקום המנציח את זכרם של אנשי שדה ורבורג שחיו במקום מאז הקמתו. ברצוננו להודות לכם על האכפתיות ותשומת הלב המקצועית אשר הביאו למוצר מוגמר ומושלם. ההקפדה על כל פרט יחד עם עבודתה הגרפית של "יולה", יצרו את התיקיות היפות והמכובדות שמתאימות לאותה פינה- פינה שבאה לתעד את העבר ולספר את סיפור אנשי המקום לדורות העתיד. כפי שציינו זהו שלב א, (זה סיפור שלא נגמר) ואנו ממשיכים. רב תודות."
צוות הארכיון וכל תושבי שדה ורבורג.