מתנות לבוס יכולות להירכש ממגוון סיבות: אתם לקראת עזיבת מקום העבודה, הוא מתחלף בבוס אחר, יום הולדתו מתקרב ובא, ועוד. להלן כמה מתנות מקוריות שיגרמו לו לחוש מוערך, ולזכור אתכם לטובה לעוד שנים רבות, גם כאשר דרכיכם לא תצטלבנהּ עוד.

תמונה שלכם עם הבוס מודפסת ישירות על לוח קשיח: קאפה, עץ או MDF

תמונה כזו תתבסס תמיד על הצבעים הבהירים והבורקים בשל כך שמדובר בהדפסה ישירה על הלוח ללא נייר צרוב או חומר מתווך אחר. אנו משתמשים בטכניקות ייחודיות להטבעת הצבעים ישירות על המשטח, בין באמצעות קרינת UV כאשר מדובר בעץ אמתי, ובין באמצעות הדפסה ממדפסת שטעונה בשבבים של אותו חומר. אנו מצפים כל עבודה בחומרים נגד טביעו אצבע, דהייה ואבק, ובכך גורמים למתנה להישאר כמו חדשה גם לאחר שנים רבות שהבוס יחזיק בה.

אלבום או ספר הקשור לבוס שלכם – כרוכים בכריכה אומנותית מעשה ידנו

זה לא סוד שאם עברתם כברת דרך ארוכה עמו, הוא בוודאי ישמח לקבל ספר המבטא זאת, אלבום עם מבחר תמונות משותפות, ועוד. אתם תדאגו להדפסה של אותם חומרים ואנחנו נדאג לכריכה אומנותית המאפשרת הטבעת תמונה על גביה, עריכת הטבעת חום עליה (הכריכה תתקבל עם שריטות אומנותיות שנראות כמו תפירה המבטאות איזשהו דיוקן) ושימוש באביזרי הדבקה או הברגה חזקים לכריכה. ניתן גם להזמין כריכת קשת המתבססת על הדבקה פנימית בלבד, ללא סממן חיצוני הקשור לחיבור הדפים לכריכה.

שלט חדש למשרד של הבוס

עוד מתנה שכדאי מאד לחשוב על קנייתה היא שלט למשרד המנהל. אחרי הכל, אנחנו מתמחים גם בחריטה וחיתוך עצים, וכאן נופלת בחיקכם הזדמנות חסרת פשרות: רכישת שלט עם שמו של הבוס ותפקידו שיוטבע על דלת המשרד שלו. ההמלצה שלנו היא לבחור בעץ מאד בהיר לטובת העניין כי החריטה החמה גורמת לצריבתו של העץ ובכך להתכהותו בדפנות החיתוך. אם תבחרו בע שהוא מראש מאד כהה, לא תהיה לזה משמעות עיצובית מרחיקת לכת כמו במקרה של העץ הבהיר.

אוונגרד עיצובים – כל המתנות המקוריות לבוסים שלכם

אנו מייצרים שלטי משרד 3D, כריכות לספרים ולאלבומים, תמונות עץ או קאפה ותמונות מחומרים תחליפיים כמו לוחות MDF. בואו להתרשם ממבחר עיצובים חסר פשרות ולבחור עבודה שתהווה מתנה מקורית לבוס שלכם.

השארת תגובה